replica rolex replica watches rolex replica rolex replica rolex replica fake rolex replica watches replica rolex replica watches rolex replica

  • slovak 
  • english 

Profil spoločnosti

Spoločnosť poskytuje v rámci CEE komplexné medzinárodné realitné poradenské služby v segmente komerčných, kancelárskych, priemyselných nehnuteľností a vysoko špecifického zastupovania nájomníkov (tenants representation).

Jej zakladateľ pôsobí v rámci Retail Real Estate viac ako 19 rokov, počas ktorých sa so svojim tímom úspešne podieľal na tvorbe a realizácii širokého spektra realitných projektov hlavne v segmente komerčných nehnuteľností. Prenájmom viac ako 220 000 m2 obchodných plôch, 10 prenajatými obchodnými centrami, viac ako 1 000 odrokovanými nájomnými zmluvami, patrí na Slovensku k popredným odborníkom.

Poradenské služby ďalej posúvame na vyššiu úroveň prostredníctvom externej partnerskej spolupráce s TOP odborníkmi vrátane profesionálov z oblasti projektového financovania a právneho poradenstva, všetko s cieľom maximalizovať spokojnosť súčasných a budúcich klientov.

Aktívnym členstvom v Slovenskej komisii ICSC (International Council of Shopping Centers), najväčšej celosvetovej organizácie združujúcej profesionálov v oblasti obchodných centier, sa snaží dodržiavať a prinášať najnovšie trendy a v neposlednom rade apelovať na nevyhnutnosť potreby kontinuálneho profesijného vzdelávania sa.

 

Ing. Ľubomír Nerad, CEO

Referencie

Referencie radi odprezentujeme osobne z dôvodu zachovania ich dôvernosti.